rzi

Zaprojektowany do reklamy

Agilito Sp. z o.o. - marketing online dla każdej firmy

Agencja Agilito z o.o. z Poznania to zespół specjalistów zajmujących się nowoczesną reklamą internetową. W ofercie mają oni między innymi tworzenie stron WWW i kampanie linków sponsorowanych, ale ich główną usługę stanowi pozycjonowanie. Swoich klientów pozyskują z całej Polski, a także z innych państw europejskich. Cieszą się renomą na rynku, jako że zapewniają firmom promocję ich działalności na szeroką skalę, ukierunkowaną na doprecyzowaną grupę odbiorców. Działają elastycznie i dostosowują swoje usługi do potrzeb konkretnego przedsiębiorcy.

Kontaktując się z ich działem handlowym, można uzyskać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę usługi dla konkretnej witryny internetowej. Dostępnych jest kilka różnych wariantów współpracy, dlatego nawet mniejsze przedsiębiorstwa mogą skorzystać z ich atrakcyjnej oferty. Agencja Agilito dysponuje doświadczeniem w pracy z firmami z wielorakich dziedzin, więc potrafi się dostosować także do specyfiki danej branży. Inaczej usługa marketingu internetowego będzie wyglądać dla lokalnego usługodawcy, a inaczej – dla sklepu online działającego w skali ogólnopolskiej.

ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań

tel.: +48 790 752 541
biuro@agilito.pl
www.agilito.pl

Czym jest pozycjonowanie?

https://www.agilito.pl/pozycjonowanie-stron.html

Pozycjonowanie, znane też pod skrótem SEO od angielskiego wyrażenia "search engine optimization", to niezwykle skuteczna metoda marketingu internetowego. Pozwala ona bowiem wyświetlać link do strony firmy dokładnie tym klientom, którzy w danej chwili są zainteresowani nabyciem produktu lub wykupieniem usługi. Dzieje się tak w wyniku optymalizacji witryny pod wymagania Google, dzięki czemu zostaje ona lepiej oceniona przez algorytm odpowiedzialny za układanie kolejności odnośników, jakie pojawiają się użytkownikowi po wprowadzeniu danej frazy w wyszukiwarkę.

Internauci instynktownie wybierają zazwyczaj linki, które znajdują się na szczycie listy wyników ufając, że zostały one w pełni dopasowane do ich zapytania. Miejsca te są więc niebywale prestiżowe i mają ogromne znaczenie marketingowe. Zespół pozycjonerów z Agilito podejmie wszystkie możliwe działania, które mogą poprawić ocenę strony w Google. Dzięki dobrej znajomości specyfiki SEO, mogą oni wybić na szczyt wyników wyszukiwania nawet założoną dopiero niedawno stronę internetową niewielkiej firmy.

Zasięg pozycjonowania

Niewątpliwą zaletą pozycjonowania jest możliwość docierania do bardzo dużej liczby odbiorców. Nie ma pod tym względem żadnych limitów liczby wyświetleń – gdy strona zostanie odpowiednio zoptymalizowana, będzie mogła pojawiać się wysoko na liście odnośników na wybrane słowa kluczowe dowolną liczbę razy, niezależnie od pory dnia i nocy. Przedsiębiorcy działający w skali całego kraju (np. sklepy online lub usługodawcy pracujący zdalnie) mogą w ten sposób bez ograniczeń pozyskiwać klientów z każdego zakątka Polski i rozwijać swoją działalność.

Co więcej, pozycjonowanie może być również dostosowane do biznesu lokalnego. Jeśli działają Państwo tylko na terenie określonego miasta lub regionu, warto wybrać słowa kluczowe, które oprócz rodzaju produktu bądź usługi zawierają także nazwę danej lokalizacji. Mogą to być takie wyrażenia, które odnoszą się do obszaru, na którym zapewniają Państwo dojazd do klienta (np. "hydraulik Gdańsk" czy "pizza na dowóz Lublin"). Ponadto, mogą one się odnosić do stacjonarnego punktu, do którego udadzą się klienci zainteresowani ofertą – w tym przypadku można doprecyzować lokalizację nawet do konkretnej dzielnicy (np. "fryzjer Poznań Jeżyce", "sklep elektroniczny Warszawa Bemowo").

Optymalizacja stron pod wytyczne Google

Proces optymalizacji witryny w Agilito zaczyna się od przeprowadzenia dokładnego audytu, pozwalającego ustalić, jakie elementy wymagają zmian. Następnie opiekun techniczny opracowuje plan działania, którego realizacja pozwoli pełnej dopasować daną stronę pod wytyczne Google. Wykonanych zostanie wiele specjalistycznych działań, takich jak ustawienie meta znaczników, stworzenie przyjaznych linków, usunięcie nieprawidłowo zamieszczonych treści, wdrożenie mikroformatów dla podstron produktów i nie tylko.

Ponadto, ważnym elementem pozycjonowania jest również SEO copywriting. Należy pamiętać, że Google to wyszukiwarka tekstowa, dlatego wszelkiego rodzaju treści w witrynie poddawane są ocenie algorytmu. Profesjonalny copywriter utworzy je w taki sposób, aby poprawiały pozycję strony, a jednocześnie nie brzmiały sztucznie dla użytkownika, lecz wręcz przeciwnie – zachęcały go do skorzystania z przedstawionej oferty. W Agilito klient otrzymuje także dodatkowe narzędzia w cenie usługi – są to na przykład statystyki Google Analytics lub wizytówka w Mapach Google.

Co daje pozycjonowanie?

Inwestując w pozycjonowanie, można zapewnić sobie wielopoziomowe korzyści. Jest to przede wszystkim budowanie silnej marki na rynku, ponieważ dzięki widoczności w internecie, można uczynić swój biznes bardziej rozpoznawalnym. Konsumenci częściej sięgają po ofertę firm, których nazwy znają, ponieważ wydają się one im bardziej zaufane i prestiżowe. Ponadto, SEO jest ukierunkowane na konkretnie tego klienta, który jest zainteresowany daną branżą, podczas gdy tradycyjne metody reklamy, takie jak plakaty i ulotki czy spoty telewizyjne lub radiowe zazwyczaj nie dają możliwości określenia grona odbiorców.

Warto też wiedzieć, że optymalizacja stron poprawia nie tylko ich ocenę w wyszukiwarce, ale również pozytywnie wpływa na ich odbiór przez zwykłych użytkowników. Witryna, na której nie pojawiają się błędy, nawigacja jest wygodna, a treści przejrzyste i atrakcyjne, bez wątpienia wpływa na pierwsze wrażenie potencjalnego klienta o firmie. W ten sposób, można pozytywnie wyróżnić się na tle licznej konkurencji i zachęcić konsumenta do skorzystania właśnie z naszej oferty.

Agencja Agilito Sp. z o.o. serdecznie zaprasza do współpracy wszystkich przedsiębiorców, którzy chcieliby budować świadomość swojej marki w sieci i pozyskiwać więcej klientów!